x x
x

Pierwsze logowanie

 

Jeśli nie masz hasła lub loginu a chcesz uzyskać dostęp do systemu mDoradca wypełnij formularz

Dane zawarte w formularzu zostaną przesłane do Biura KIDP gdzie po ich weryfikacji zostanie wysłany do Ciebie login oraz hasło dostępu do systemu.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zawiadomieniu dla potrzeb wynikających z przynależności do Krajowej Izby Doradców Podatkowych, o której mowa w ustawie z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 2008 r. Nr 73, poz. 443 z późn. zm.) - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
  • Wyrażam zgodę na zamieszenie na stronie internetowej Krajowej Izby Doradców Podatkowych moich danych osobowych: adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu stacjonarnego, numeru telefonu komórkowego, w taki sposób, iż będą one widoczne dla każdej osoby, która przegląda stronę www.kidp.pl, www.krdp.pl - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
Uzupełnij wszystkie pola
Wróć do panelu logowania
x

Pierwsze logowanie

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do systemu kliknij na ikonę, znajdującą się po lewej stronie tego tekstu i wyślij formularz z prośbą o rejestrację.

x

Przypomnienie hasła

Jeśli chcesz odzyskać utracone hasło do systemu mDoradca kliknij na ikonę, znajdującą się po lewej stronie tego tekstu i wygeneruj nowe hasło.

x

Pomoc techniczna

W każdej chwili możesz napisać do działu pomocy technicznej w celu uzyskania dodatkowych informacji lub rozwiązania problemu.